Rekondičný pobyt v Thajsku s Dadou

Spoluorganizujeme


Rekondičný pobyt v Thajsku, v krajine úsmevu s cvičiteľkou DADOU

Hlaste sa čo najskôr, k dispozícii je len 30 miest !!!

Prihlášky pošlite organizátorke Kataríne Lindnerovej na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. (v kópii na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. )

alebo cez SMS na mobilné číslo:  0915 849 297 alebo 0903 455 334

PRIHLASKA:

meno a priezvisko, dátum narodenia...

adresu, e-mail, číslo mobilu ...

Do poznámky uveďte ak už máte dohovorenú spolubývajúcu osobu....

či potrebujete poistenie....

Prihlásení budete ak zaplatíte zálohu 300 € na účet CK Flatour VÚB

SK15 0200 0000 0017 9470 3959, VS: 030318, do poznámky pri platbe uveďte Vaše meno

Rekondičný pobyt v Thajsku, v krajine úsmevu

 4*hotel Ravindra Beach Resort&SPA ,Pattaya

Cena: 1485 € osoba od 3.3. -15.3.2018

Cena je konečná ... letenky, letiskové poplatky, všetky transfery (už z Bratislavy), ubytovanie s raňajkami.

Odlet z Viedne s let. spol. AUSTRIAN (bez prestupu, priamo do Bangkoku)

Autobusový transfer do hotela cca 120 min

Odlet:      03.03.2018 z Viedne o 23:20 hod.

Návrat:    15.03.2018 z Bangkoku o 23:55 s príletom do Viedne 16.03.2018 o 05:25 hod.

Bonus 1: Špeciálne cvičenia 2 x denne, cvičí Dada z FIT ŠTYL bodyforming - zumba a pilatesové cvičenia. Tento program je vhodný pre všetky vekové kategórie žien a mužov.

Bonus 2: Denne automasáže tváre, tvárová gymnastika a ukážka starostlivosti o pleť.

V cene nie je poistenie. Ak ho potrebujete informujte nás v prihláške 55,80 € pobyt/osoba.

Pattaya

Leží asi 145 km južne od Bangkoku a je pokladaná za najvýznamnejšie morské letovisko. Z pôvodnej rybárskej dediny sa stala "kráľovnou ázijských letovísk". Nájdete tu kombináciu dvoch svetov - plážového letoviska a plne pulzujúceho centra. 4 km dlhý prímorský bulvár je obklopený hotelmi, reštauráciami, barmi a zábavnými podnikmi Pattaya je ideálnym miestom pre všetky kategórie turistov. Ponúka široké spektrum zábavy - od vodných športov, po výlety do okolia, výlety na okolité korálové ostrovy, nočné podniky, nákupy. Doporučujeme tým, ktorí dávajú prednosť aktívne prežitej dovolenky.

Všade vás budú stretávať priateľskí a prívetiví ľudia. Je to vplyv budhizmu, ale i tradície, kde značnú úlohu hrá tolerancia a bezstarostný prístup k životu. Presvedčte sa s nami, že Thajsko je turistickou destináciou, ktorá vám poskytne služby na najvyššej úrovni.

Poloha

Komfortný plážový rezort je situovaný na kľudnom mieste, priamo na známej piesčitej pláži Jomtien Beach asi 15 minút jazdy od centra živého letoviska Pattaya (pohodlne dostupné miestnou dopravou). Nákupné možnosti a zábavu majú hostia priamo v rezorte alebo v centre mesta (obchody, bary, reštaurácie, masážne salóny, turistické atrakcie, požičovne automobilov a motocyklov, diskotéky, športoviská).

Vybavenie

Elegantný hotelový rezort disponuje 277 izbami, rozmiestnené aj v hlavnej budove aj v priľahlých depandansoch, obklopených krásnou tropickou záhradou. Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, trezormi, turistickými informáciami a lobby barom, hlavná reštaurácia, štýlová a la carte reštaurácia, wifi free, internetový kútik, úschovňa batožín, spoločenská miestnosť so satelitnou TV, masážny salón, sauna, vírivka, konferenčná miestnosť, posilňovňa, obchodná arkáda, veľký vonkajší bazén, snack bar u bazéna, opaľovacia terasa (lehátka a slnečníky zdarma).

Ubytovanie

Štýlovo zariadené izby (drevený nábytok , štýlová dekorácia), izby s balkónom so sociálnym zariadením, klimatizáciou, trezorom, satelitným TV, minibarom (konzumácia za poplatok), sušičom na vlasy, rýchlovarnou kanvicou.  

Strava

Raňajky formou bohatého bufetu.

Služby

Štýlový plážový rezort priamo pri krásnej pláži, priateľskou pohostinnou atmosférou a vynikajúcou úrovňou poskytovaných služieb, večer zábava so živou hudbou. Umožňuje športové aktivity, cvičenie vo fitness centre, plávanie v bazénoch a v mori, šípky, stolný tenis a vodné športy na pláži . Pre relax je určená sauna, vírivka a masážny salón s pestrou ponukou masáží za poplatok.

Pláž

Krásna dlhá piesčitá pláž Jomtien Beach s pozvoľným vstupom do mora, priezračná čistá voda so širokou ponukou motorizovaných i nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, šliapadlá, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, potápanie, šnorchlovanie) sa nachádza priamo pred rezortom.

Výlety

Okruh Bangkokom

Hlavným mestom Thajska je od roku 1782 a neustále sa rozrastá. Rozprestiera sa prevažne na brehu rieky Chao Phraya blízko Thajského zálivu. Rieka vytvára spletitú sieť kanálov, vďaka čomu je mesto prirovnávané k Benátkam. V Bangkoku si nenechajte ujsť chrám Wat Traimit v čínskej štvrti so sochou zlatého Budhu, komplex Wat Po, chrám Wat Phra Kaew so smaragdovým Budhom. V cene výletu je zahrnutá aj plavba po kanáloch rieky Chao Phraya, počas ktorej uvidíte chrám Wat Arun.

Cena: cca 46 EUR

Farma s krokodílmi

Pri Bangkoku sa nachádza jedna z najväčších fariem s krokodílmi na svete. Chovajú tu okolo 60 000 živočíchov.

Cena: cca 11 EUR

Siam Park City

Ide o zábavný a vodný park neďaleko thajského letiska Suvarnabhumi v Bangkoku. Na návštevníkov čaká napríklad umelá rieka s vodopádmi, tobogany, šmykľavky, detské bazény, fontány, bazény s umelými vlnami a malé piesočnaté pláže. K parku patrí aj malá ZOO.

Cena vstupného: 28 EUR (za deň)

Plávajúce trhy

Už ste niekedy počuli o tradičných trhoch a zjednávaní na nich? Samozrejme, že áno. No tento krát si môžete vyskúšať zjednávanie priamo z loďky. Plavíte sa po kanáloch mesta Bangkok a nakupujete všemožný tovar od tradičných suvenírov, oblečenia až po jedlo.

Cena celodenný výlet: cca 44 EUR

Ak potrebujete viac informácií, kontaktujte priamo:

CK FLATOUR, TUI ReiseCenter, Dunajská ul. 22, 811 08 Bratislava, tel.02/52961602, 0908722492

Prihlášky pošlite organizátorke Kataríne Lindnerovej na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. (v kópii na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. )

alebo cez SMS na mobilné číslo:  0915 849 297 alebo 0903 455 334

Tesia sa na Vas Katka a Dadka